۰

درباره ما

درباره ما 

گروه تولیدی و بازرگانی تاک متین با سابقه ی ۸ ساله در زمینه بازرگانی انواع کشمش تاکستان و ملایر دارای سابقه درخشان در زمینه صادرات و عرضه کشمش به تمام نقاط ایران‌ بسته بندی و فروش انواع کشمش های درجه یک (آفتابی،تیزابی،انگوری)، درجه دو، دستچین، پشت لیزری، سرکه ای، حلوایی، پوشال؛ دُم و چوب دارد و مفتخر به همکاری با بازرگانان، کسبه بازارهای بزرگ ایران و رابطه مستقیم خود با مصرف کنندگان را دارا می باشد. 

تاک متین مفتخر است که در حال حاضر تنها برندی ست که محصولات کشاورزان و کارگاه های تولیدی مواد غذایی شهر و منطقه ی خود را به صورت کاملا آنلاین در فروشگاه اینترنتیتاک متین به فروش میرساند و تمامی واسطه ها و دلالان را حذف نموده. که این امر با کاهش چشمگیر قیمت تمام شده محصول برای مصرف کننده همراه بوده است و از سوی دیگر کشاورزان و کارگاه های تولیدی تاک متین را تکیه گاهی محکم و قابل اطمینان برای فروش محصولاتشان یافته اند.
فروشگاه آنلاین تاک متین از ابتدا کیفیت را نه به عنوان یک شعار بلکه اصول کار خود قرار داده است و رضایت مشتری مهم ترین مسئله برای برند تاک متین می باشد. همانگونه که از شعار این فروشگاه “کیفیتُ مزه کن”مشخص می باشد. اصلی ترین ویژیگی محصولات تاک متین کیفیت این محصولات است ، این محصولات همگی به صورت اینترنتی عرضه شده و به دست مصرف کننده ی نهایی می رسد.

کیفیت برتر

تاک متین همواره تلاش کرده است تا در تولیدات خود کیفیت خود را حفظ کرده تا مشتریانش را راضی و خوشنود نگاه دارد.

کیفیت برتر

تاک متین همواره تلاش کرده است تا در تولیدات خود کیفیت خود را حفظ کرده تا مشتریانش را راضی و خوشنود نگاه دارد.

قیمت های منصفانه

یکی از فاکتور های مهمی که مدیریت تاک متین در نظر داشته است ارائه محصولات عالی با قیمت های منصفانه بوده است.

قیمت های منصفانه

یکی از فاکتور های مهمی که مدیریت تاک متین  در نظر داشته است ارائه محصولات عالی با قیمت های منصفانه بوده است.

چرا تاک متین

مسئولیت پذیری

ما با مسئولیت اجتماعی خود آگاهیم و تمام تلاش خود را همزمان با کسب رضایت مشتری و سود سهامداران به منافع جامعه ای که در آن زندگی میکنیم، اختصاص میدهیم. پاکیزگی محیط زیست را سرلوحه کارمان قرار داده و به رسالت اجتماعی خود کاملا پایبند هستیم.

اعتماد

مشتریان و همراهان ما میتوانند به کیفیت، تازگی و اصالت فراورده های غذایی فارسی اعتماد کنند. زیرا ما تلاش میکنیم با ارائه ارزش مورد انتظار آنها، احساس آرامش و تجربه ای دلنشین را برایشان به ارمغان می آوریم.

همکاری

با تمرکز بر ارائه ارزش برتر به ذینفعان، تمامی تلاش خود را در جهت ایجاد و حفظ مبادلات مطلوب با بازارهای هدف به کار خواهیم بست تا مورد احترام و وثوق ذینفعان وحتی رقبایمان باشیم. تا بتوانیم در رشد و آبادانی صنعت کشاورزی کمک شایانی نموده باشیم.